taglio capelli
Як вибрати зачіску на основі форми обличчя


Taglio Capelli :

Незвичайні зміни стрижка? Правило, щоб мати кращий розріз, щоб вибрати його в першу чергу відповідно до форми вашого обличчя, без, можливо, забувши поглянути на останні тенденції тенденцій перукарів у волоссі. Перед тим, як ваш чубчик Вирізати або перед вами різко скоротити ваше волосся, проконсультуйтеся з вашим перукар, який, безсумнівно, допоможе вам зрозуміти, якщо це просто вирізати для вас. Ваше обличчя округлюється, його довжина майже дорівнює його ширині, а щоки повні. Для цього типу обличчя, перукарні рекомендують вибирати зріз, який не повинен підкреслювати округлість обличчя і слід замість цього намагатися розтягувати його незначно. Тому важко вибрати Короткий розріз, краще покладатися замість того, щоб порізи, які дозволяють довге волосся падають на плечах. Волосся може бути гладкою або поривчастий, але його обсяг повинен вивчатися: дати об'єм кореня волосся і замість того, щоб волосся падають назад на плечі без зайвих обсягів або колечко, краще, а вибрати вирізати вирізати, що кадри обличчя розтягуючи його незначно. Пропортне обличчя, видовжене але не дуже багато: овал обличчя найбільш регулярний. У цьому випадку можливості вибору розрізу практично безмежні: цей вид обличчя піддається коротким порізу, які підкреслюють досконалість пропорцій, але і довго вдається дати особливо до цього виду обличчя. Знову ж таки, ви повинні звернути увагу на обсяги: це насправді останнє, що визначає остаточну форму овалу обличчя. Кути вашого обличчя трохи англіан і ваші щелепи широкі і визначені. Стрижка повинна пом'якшити обличчя м'якими пучками: немає коротких скорочень або занадто гладке волосся. Дати руху до волосся з легкими хвилями на поради, які будуть кадр ваше обличчя таким чином, камуфляж щелепи. Ваше обличчя, безумовно, довго і вилиці ледь виражені. Секрет? Уникайте розтягування обличчя далі і додавання обсягу в сторони, щоб збалансувати вимірювання. Так до чубчика, яка маскує лоб і укорочують обличчя, абсолютно не замість порізів, які збільшують гучність на голові. Краще уникати дуже коротких скорочень: ваш ідеальний крій довгий з хвилями і обсягами з боків обличчя: рядок посередині також допомагає контролювати обсяг волосся на верхній частині обличчя, але ви також можете вибрати бічну лінію, яка порушує обличчя і Re-особливості порцій вимірювань.

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Taglio Capelli, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Taglio Capelli, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Taglio Capelli, перукарські журнали, нові перукарні, останні зачіски, естетичний журнал, студія, гріфме, тренд, королева, ви, Taglio Capelli, cabeleirерос, Принц, зачіски, Тоні & Гай, Ах альтернатива, ремікси, ЛГ La хорраня, відаестетика, tocado, Taglio Capelli, Hombre, tophairstylist, Новини по красибазар, Новини, IHF, волосся мрії, лненай, стайлінг, салон, Taglio Capelli, волосся, перукарський світ, bqmagazine, bqmagazine, Косметика Росії, волосся! s, сучасний, Intercoiffure, красибазар, Taglio Capelli, куб смарт, куб 3 мода тільки, Фото куб моди волосся, волосся, волосся, Волосся газет, модні тенденції, кращі перукарі, Новини шоу перукарі, Taglio Capelli, періодичних перукарнях, волосся Новини, списки перукаря адрес, перукарні журнали, зачіски, журнал зачіски, журнал фото стрижки, Пошук роботи перукарні, волосся скорочень, Taglio Capelli, перукарських точках, журнал плітки плітки, журнал моди тенденції, журнал волосся, книги книги, журнал мод, журнали мод, перукарі, естетика, Taglio Capelli, краса, офіційний сайт, новизна à, Перукарня

X

privacy