taglio capelli
Nasıl yüz şekline göre saç modeli seçmek için


Taglio Capelli :

Saç kesimini değiştirmek ister misin? En iyi kesim için kural belki de saç kuaförlerin en son trendleri bir göz atmak unutmadan, yüzünüzün şekline göre ilk seçmektir. Eğer bangs kesmeden önce ya da büyük ölçüde saçınızı kesmeden önce, kesinlikle sizin için sadece kesim olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır kuaför danışın. Yüzünüz yuvarlanır, uzunluğu genişliğine neredeyse eşittir ve yanaklarınız doludur. Yüz bu tür için, kuaförler yüzün yuvarlaklık vurgulamak gerekir ve bunun yerine biraz germek için çalışmalısınız bir kesim seçmenizi öneririz. Bu nedenle kısa bir kesim seçmek zordur, uzun saç omuzlar üzerinde düşmesine izin kesim yerine güvenmek daha iyidir. Saç pürüzsüz veya dalgalı olabilir, ama hacmi çalışılmalıdır: saç köküne hacim vermek ve bunun yerine saç aşırı hacimleri veya halkalar olmadan omuzlarda geri düşmesine izin, daha iyi yerine yüz çerçeveleri bir kesim seçin biraz germe. Orantılı bir yüz, uzatılmış ama çok fazla değil: oval yüz en düzenli. Bu durumda kesim seçme olanakları neredeyse sonsuzdur: yüz bu tür oranlarda mükemmellik vurgulamak kısa yollar kendini ödünç, ama aynı zamanda uzun yüz özellikle bu tür vermeyi başarır. Yine, ancak, hacimleri dikkat etmek zorunda: aslında oval yüzün son şeklini tanımlayan ikincisi. Yüzünüzün köşeleri biraz angilian ve çenelerinizi geniş ve tanımlanmış. Saç kesimi yumuşak tufts ile yüz yumuşatmak gerekir: hiçbir kısa kesim veya çok düzgün saç. Yüzünüzü çerçeveleyecek uçlarda ışık dalgaları ile saçınıza hareket verin ve böylece çenelerinizi kamufle edin. Yüzün kesinlikle uzun ve elmacık kemiklerin zar zor telaffuz ediliyor. Sır mı? Yüzü daha da germekten ve ölçümleri dengelemek için kenarlara hacim eklemekten kaçının. Alnını kamufle eden ve yüzü kısaltan patlamalara evet, bunun yerine kafadaki hacmi artıran kesikler kesinlikle değil. Çok kısa kesitleri önlemek için daha iyi: İdeal kesim yüz yanlarında dalgalar ve hacimleri ile uzun: ortasında satır da yüzün üstündeki saç hacmini kontrol etmek için yardımcı olur, ama aynı zamanda yüz ve yeniden özellikleri tatili yan çizgi seçebilirsiniz ölçümleri bölümlere ayırın.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Taglio Capelli, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Taglio Capelli, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Taglio Capelli, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Taglio Capelli, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Taglio Capelli, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Taglio Capelli, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Taglio Capelli, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy