taglio-capelli.net
Nasıl yüz şekline göre saç modeli seçmek için


Taglio Capelli.net : Saç kesimini değiştirmek ister misin? En iyi kesim için kural belki de saç kuaförlerin en son trendleri bir göz atmak unutmadan, yüzünüzün şekline göre ilk seçmektir. Eğer bangs kesmeden önce ya da büyük ölçüde saçınızı kesmeden önce, kesinlikle sizin için sadece kesim olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır kuaför danışın. Yüzünüz yuvarlanır, uzunluğu genişliğine neredeyse eşittir ve yanaklarınız doludur. Yüz bu tür için, kuaförler yüzün yuvarlaklık vurgulamak gerekir ve bunun yerine biraz germek için çalışmalısınız bir kesim seçmenizi öneririz. Bu nedenle kısa bir kesim seçmek zordur, uzun saç omuzlar üzerinde düşmesine izin kesim yerine güvenmek daha iyidir. Saç pürüzsüz veya dalgalı olabilir, ama hacmi çalışılmalıdır: saç köküne hacim vermek ve bunun yerine saç aşırı hacimleri veya halkalar olmadan omuzlarda geri düşmesine izin, daha iyi yerine yüz çerçeveleri bir kesim seçin biraz germe. Orantılı bir yüz, uzatılmış ama çok fazla değil: oval yüz en düzenli. Bu durumda kesim seçme olanakları neredeyse sonsuzdur: yüz bu tür oranlarda mükemmellik vurgulamak kısa yollar kendini ödünç, ama aynı zamanda uzun yüz özellikle bu tür vermeyi başarır. Yine, ancak, hacimleri dikkat etmek zorunda: aslında oval yüzün son şeklini tanımlayan ikincisi. Yüzünüzün köşeleri biraz angilian ve çenelerinizi geniş ve tanımlanmış. Saç kesimi yumuşak tufts ile yüz yumuşatmak gerekir: hiçbir kısa kesim veya çok düzgün saç. Yüzünüzü çerçeveleyecek uçlarda ışık dalgaları ile saçınıza hareket verin ve böylece çenelerinizi kamufle edin. Yüzün kesinlikle uzun ve elmacık kemiklerin zar zor telaffuz ediliyor. Sır mı? Yüzü daha da germekten ve ölçümleri dengelemek için kenarlara hacim eklemekten kaçının. Alnını kamufle eden ve yüzü kısaltan patlamalara evet, bunun yerine kafadaki hacmi artıran kesikler kesinlikle değil. Çok kısa kesitleri önlemek için daha iyi: İdeal kesim yüz yanlarında dalgalar ve hacimleri ile uzun: ortasında satır da yüzün üstündeki saç hacmini kontrol etmek için yardımcı olur, ama aynı zamanda yüz ve yeniden özellikleri tatili yan çizgi seçebilirsiniz ölçümleri bölümlere ayırın.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Taglio Capelli.net, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Taglio Capelli.net, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli.net, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Taglio Capelli.net, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli.net, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Taglio Capelli.net, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli.net, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Taglio Capelli.net, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Taglio Capelli.net, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Taglio Capelli.net, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy
["00:26:49","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Taglio-capelli.net' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/taglio-capelli.net\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]