taglio capelli
Ako si vybrať účes na základe tvaru tváre


Taglio Capelli :

Fancy zmena účes? Pravidlo, že najlepšie rez je vybrať najprv podľa tvaru vašej tváre, bez snad zabúda sa pozrieť na najnovšie trendy trendy kaderníkov vo vlasoch. Než budete mať svoje rany rez alebo pred drasticky znížiť svoje vlasy, poraďte sa s kaderník, ktorý určite pomôže pochopiť, či to je len rez pre vás. Vaša tvár je zaoblený, jeho dĺžka je takmer rovná jeho šírke a vaše tváre sú plné. Pre tento typ tváre, kaderníci odporúčajú vybrať rez, ktorý by nemal zdôrazňovať zaoblilosť tváre a mal by namiesto toho pokúsiť sa pretiahnuť mierne. Je preto ťažké zvoliť krátky rez, lepšie sa spoliehať miesto na kusy, ktoré nechal dlhé vlasy padajú cez ramená. Vlasy môžu byť hladké alebo trhané, ale jeho objem musí byť študovaný: Dajte objem do koreňa vlasov a namiesto toho nechajte vlasy spadnúť na ramená bez nadmerného objemu alebo prstových krúžkov, radšej vybrať rez rez, ktorý rámy tvár preťahovanie to trochu. Proporčne tvár, pretiahnuté, ale nie príliš veľa: oválna tvár je najviac pravidelný. V tomto prípade možnosti výberu rezu sú takmer nekonečné: Tento typ tváre požičiava seba na krátke rezy, ktoré zdôrazňujú dokonalosť rozmerov, ale aj dlhé podarí dať najmä tento typ tváre. Opäť však musíte dávať pozor na objemy: je to v skutočnosti posledne, ktoré definujú konečný tvar oválneho tváre. Rohy tváre sú trochu angilian a vaše čeľuste sú široké a definované. Účes by mal zmäkčiť tvár mäkkými chummi: žiadne krátke rezy alebo príliš hladké vlasy. Dajte pohyb do vlasov s svetelné vlny na tipy, ktoré bude rám vašej tvári tak maskovanie vaše čeľuste. Vaša tvár je určite dlhá a vaše Lícne kosti sú sotva vyslovované. Tajomstvo? Vyhnite sa natiahnutie tváre ďalej a pridávanie hlasitosti na stranách, aby rovnováhu merania. Áno na rany, ktoré maskovať čelo a skrátiť tvár, absolútne nie namiesto škrty, ktoré zvyšujú hlasitosť na hlave. Lepšie, aby sa zabránilo veľmi krátke rezy: váš ideálny rez je dlhá s vlnami a objemy na stranách tváre: riadok v strede tiež pomáha kontrolovať objem vlasov na vrchole tváre, ale môžete si tiež vybrať bočný riadok, ktorý rozbije tvár a re-funkcie časti merania.

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Taglio Capelli, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Taglio Capelli, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Taglio Capelli, Kadernícke časopisy, nové kaderníci, najnovšie hairdressernews, estetický časopis, štúdio, Griffe, trend, kráľovná, ty, Taglio Capelli, cabeleireros, Prince, Hair Styles, Toni & Guy, Ah alternatíva, remixy, LH La horquilla, vidaestetika, tocado, Taglio Capelli, hombre, tophairstylist, Novinky beautybazar, News, ihf, Hair Dreams, lnenail, styling, Salon, Taglio Capelli, vlasy, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kozmetika Rusko, vlasy! s, moderné, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, Cube Smart, Cube 3 móda len, kocka foto módne vlasy, vlasy, vlasy, Vlasové noviny, módne trendy, najlepšie kaderníci, News show kaderníctvo, Taglio Capelli, periodické kaderníci, Hair News, kaderníctvo zoznam adries, kaderníctvo časopisy, časopis účesy, časopis účesy, časopis foto účesy, hľadanie práce kaderníci, strihy na vlasy, Taglio Capelli, kadernícky predajne, časopis Gossip Gossip, časopis Fashion Trends, kaderníctvo, knižné knihy, módny časopis, módne časopisy, kaderníci, estetika, Taglio Capelli, krása, oficiálne stránky, novinka à, vlasy

X

privacy