taglio capelli
Jak wybrać fryzurę w oparciu o kształt twarzy


Taglio Capelli :

Masz ochotę zmienić fryzurę? Zasadą jest, aby mieć najlepsze cięcie jest, aby wybrać go najpierw w zależności od kształtu twarzy, nie może zapominając spojrzeć na najnowsze trendy trendy fryzjerów we włosach. Zanim masz grzywę wyciąć lub przed drastycznie wyciąć włosy, skonsultować się z fryzjerka, który z pewnością pomoże Ci zrozumieć, czy to tylko cięcie dla Ciebie. Twoja twarz jest zaokrąglona, jego długość jest prawie równa jego szerokości i policzki są pełne. Dla tego typu twarzy, fryzjer zaleca, aby wybrać cięcie, które nie powinny podkreślać okrągłości twarzy i zamiast tego należy starać się lekko rozciągnąć. Dlatego trudno jest wybrać krótkie cięcie, lepiej polegać zamiast na kawałki, które pozwalają długie włosy opadają na ramiona. Włosy mogą być gładkie lub niepewny, ale jego objętość musi być studiował: dać objętość do korzenia włosów i zamiast pozwolić włosy wchodzą z powrotem na ramiona bez nadmiernych objętości lub ringlets, lepiej raczej wybrać cięcie, które ramki twarzy lekko ją rozciągając. Proporcjach twarzy, wydłużony, ale nie za dużo: owal twarz jest najbardziej regularna. W tym przypadku możliwości wyboru cięcia są prawie nieograniczone: ten typ twarzy nadaje się do krótkich cięć, które podkreślają doskonałość proporcji, ale także długo udaje się dać szczególnie do tego typu twarzy. Ponownie jednak, trzeba zwrócić uwagę na tomy: to w rzeczywistości te ostatnie, które określają ostateczny kształt owalnej twarzy. Narożniki twarzy są nieco angilian i szczęki są szerokie i zdefiniowane. Fryzura powinna zmiękczyć twarz miękką kępki: bez krótkich cięć lub zbyt gładkich włosów. Daj ruch do włosów z fal świetlnych na końcach, które będą ramki twarzy w ten sposób kamuflażu szczęki. Twoja twarz jest zdecydowanie długa, a kości policzkowe są ledwo wymawiane. Tajemnica? Unikaj rozciągania twarzy i dodawania objętości do boków, aby zrównoważyć pomiary. Tak do grzywki, które kamuflażu czoła i skrócić twarz, absolutnie nie zamiast do cięć, które zwiększają głośność na głowie. Lepiej unikać bardzo krótkich cięć: idealne cięcie jest długa z falami i objętości na bokach twarzy: rząd w środku również pomaga kontrolować objętość włosów na górze twarzy, ale można również wybrać linię boczną, która łamie twarz i ponownie funkcje części pomiarów.

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Taglio Capelli, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Taglio Capelli, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Taglio Capelli, magazyny fryzjerskie, nowe fryzjerzy, najnowszy hairdressernews, estetyczny magazyn, Studio, Griffe, trend, królowa, ty, Taglio Capelli, cabeleireros, książę, fryzury, Toni & Guy, Ah alternatywa, Remixes, LH La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli, hombre, tophairstylist, News przez beautybazar, News, IHF, marzenia włosów, lnenail, stylizacja, salon, Taglio Capelli, włosy, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmetyki Rosja, Hair! s, nowoczesne, Intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, Cube Smart, Cube 3 Fashion Only, Cube Fotografia mody włosy, włosy, włosy, Gazety do włosów, trendy mody, najlepszych fryzjerzy, News show fryzjerów, Taglio Capelli, okresowe fryzjerów, nowości włosy, listy adresów fryzjera, czasopisma fryzjer, fryzury czasopisma, fryzury czasopisma, fryzury magazynu zdjęć, poszukiwanie pracy fryzjerów, fryzury, Taglio Capelli, placówek fryzjerskich, Gossip magazyn plotek, trendy mody Magazine, magazyn włosów, książki książek, magazyn mody, czasopisma mody, fryzjer, estetyka, Taglio Capelli, piękno, Oficjalna strona, nowości à, włosy

X

privacy