taglio-capelli.net
Kā izvēlēties frizūru, pamatojoties uz sejas formu


Taglio Capelli.net : Fancy mainīt savu frizūra? Noteikums ir labākais samazinājums ir izvēlēties to vispirms saskaņā ar formu jūsu sejas, bez varbūt aizmirstot, lai ņemtu apskatīt jaunākās tendences frizieri matiem. Pirms jums ir jūsu Bangs samazināt vai pirms jūs krasi samazināt matus, konsultēties ar savu frizieri, kas, protams, palīdzēs jums saprast, ja tas ir tikai samazināt jums. Jūsu seja ir noapaļota, tās garums ir gandrīz vienāds ar tās platumu un jūsu vaigiem ir pilna. Šāda veida sejas, frizieri iesaka izvēlēties griezumu, kas nedrīkst akcentēt apaļums sejas un tā vietā mēģināt stiept to nedaudz. Tāpēc ir grūti izvēlēties īsu griezumu, labāk paļauties nevis uz izcirtņiem, kas ļauj gariem matiem krist pār pleciem. Mati var būt gluda vai saraustīta, bet tā tilpums ir jāizpēta: dot tilpumu, lai saknes matiem un tā vietā ļaujiet matiem krist atpakaļ uz pleciem bez pārmērīgiem apjomiem vai ringlets, labāk drīzāk izvēlēties griezuma griezumu, kas rāmji sejas stiepjas tā nedaudz. Proporcionāli seja, iegarena, bet ne pārāk daudz: ovāla seja ir visparastākā. Šajā gadījumā izvēle griezuma iespējas ir gandrīz bezgalīgs: šāda veida sejas pakļauj sevi īsus samazinājumus, kas izceļ pilnību proporcijas, bet arī ilgi izdodas sniegt īpaši šāda veida sejas. Tomēr atkal jums ir jāpievērš uzmanība apjomiem: Patiesībā tas ir pēdējais, kas definē ovālas sejas galīgo formu. Jūsu sejas stūriem ir mazliet angilian un jūsu žokļi ir plaši un definēti. Frizūra būtu mīkstināt seju ar mīkstu saišķi: nav īsu samazinājumu vai pārāk gludiem matiem. Dodiet kustība matus ar gaismas viļņiem par padomiem, kas būs rāmis jūsu sejas tādējādi maskēties jūsu žokļi. Jūsu seja ir noteikti garš un jūsu vaigu kauli ir tikko izteikts. Noslēpums? Izvairieties stiepjas seju tālāk un pievienojot tilpumu uz sāniem, lai līdzsvarotu mērījumus. Jā, lai Bangs, kas maskēties pieres un saīsināt sejas, absolūti ne tā vietā, lai izcirtņi, kas palielina apjomu uz galvas. Labāk izvairīties no ļoti īsiem iegriezumiem: jūsu ideāls griezums ir garš ar viļņiem un apjomiem sejas pusēs: rinda vidū arī palīdz kontrolēt matu tilpumu uz sejas augšdaļas, bet jūs varat arī izvēlēties sānu līniju, kas sadala seju un atkārtotas funkcijas porcijas mērījumus.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Taglio Capelli.net, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Taglio Capelli.net, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli.net, frizieru žurnāli, jauni frizieri, Jaunākās hairdressernews, estētiskais žurnāls, studija, Griffe, Trend, Queen, you, Taglio Capelli.net, cabeleireros, Prince, matu stiliem, toni & Guy, ah alternatīva, Remixes, lh La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli.net, hombre, tophairstylist, ziņas ar beautybazar, jaunumi, ihf, matu sapņi, lnenail, stils, salons, Taglio Capelli.net, matu, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmētika Krievija, matu! s, Modern, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli.net, Cube smart, Cube 3 Fashion tikai, Cube foto modes matu, matu, matu, Matu laikraksti, modes tendences, labākais frizieri, jaunumi parādīt frizieri, Taglio Capelli.net, periodiski frizieri, matu jaunumi, frizieris adrešu saraksti, frizieris žurnāli, Journal frizūras, žurnālu frizūras, žurnālu foto diskontu, darba meklēšana frizieri, matu izcirtņi, Taglio Capelli.net, frizieru noieta, Tenkas tenkas Magazine, modes tendences Magazine, matu Magazine, grāmatu grāmatas, modes žurnāls, modes žurnāli, frizieri, estētika, Taglio Capelli.net, skaistums, oficiālā mājas lapa, jaunums à, matu

X

privacy
["01:30:43","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Taglio-capelli.net' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/taglio-capelli.net\/lv.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]