taglio capelli
Kā izvēlēties frizūru, pamatojoties uz sejas formu


Taglio Capelli :

Fancy mainīt savu frizūra? Noteikums ir labākais samazinājums ir izvēlēties to vispirms saskaņā ar formu jūsu sejas, bez varbūt aizmirstot, lai ņemtu apskatīt jaunākās tendences frizieri matiem. Pirms jums ir jūsu Bangs samazināt vai pirms jūs krasi samazināt matus, konsultēties ar savu frizieri, kas, protams, palīdzēs jums saprast, ja tas ir tikai samazināt jums. Jūsu seja ir noapaļota, tās garums ir gandrīz vienāds ar tās platumu un jūsu vaigiem ir pilna. Šāda veida sejas, frizieri iesaka izvēlēties griezumu, kas nedrīkst akcentēt apaļums sejas un tā vietā mēģināt stiept to nedaudz. Tāpēc ir grūti izvēlēties īsu griezumu, labāk paļauties nevis uz izcirtņiem, kas ļauj gariem matiem krist pār pleciem. Mati var būt gluda vai saraustīta, bet tā tilpums ir jāizpēta: dot tilpumu, lai saknes matiem un tā vietā ļaujiet matiem krist atpakaļ uz pleciem bez pārmērīgiem apjomiem vai ringlets, labāk drīzāk izvēlēties griezuma griezumu, kas rāmji sejas stiepjas tā nedaudz. Proporcionāli seja, iegarena, bet ne pārāk daudz: ovāla seja ir visparastākā. Šajā gadījumā izvēle griezuma iespējas ir gandrīz bezgalīgs: šāda veida sejas pakļauj sevi īsus samazinājumus, kas izceļ pilnību proporcijas, bet arī ilgi izdodas sniegt īpaši šāda veida sejas. Tomēr atkal jums ir jāpievērš uzmanība apjomiem: Patiesībā tas ir pēdējais, kas definē ovālas sejas galīgo formu. Jūsu sejas stūriem ir mazliet angilian un jūsu žokļi ir plaši un definēti. Frizūra būtu mīkstināt seju ar mīkstu saišķi: nav īsu samazinājumu vai pārāk gludiem matiem. Dodiet kustība matus ar gaismas viļņiem par padomiem, kas būs rāmis jūsu sejas tādējādi maskēties jūsu žokļi. Jūsu seja ir noteikti garš un jūsu vaigu kauli ir tikko izteikts. Noslēpums? Izvairieties stiepjas seju tālāk un pievienojot tilpumu uz sāniem, lai līdzsvarotu mērījumus. Jā, lai Bangs, kas maskēties pieres un saīsināt sejas, absolūti ne tā vietā, lai izcirtņi, kas palielina apjomu uz galvas. Labāk izvairīties no ļoti īsiem iegriezumiem: jūsu ideāls griezums ir garš ar viļņiem un apjomiem sejas pusēs: rinda vidū arī palīdz kontrolēt matu tilpumu uz sejas augšdaļas, bet jūs varat arī izvēlēties sānu līniju, kas sadala seju un atkārtotas funkcijas porcijas mērījumus.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Taglio Capelli, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Taglio Capelli, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli, frizieru žurnāli, jauni frizieri, Jaunākās hairdressernews, estētiskais žurnāls, studija, Griffe, Trend, Queen, you, Taglio Capelli, cabeleireros, Prince, matu stiliem, toni & Guy, ah alternatīva, Remixes, lh La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli, hombre, tophairstylist, ziņas ar beautybazar, jaunumi, ihf, matu sapņi, lnenail, stils, salons, Taglio Capelli, matu, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmētika Krievija, matu! s, Modern, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, Cube smart, Cube 3 Fashion tikai, Cube foto modes matu, matu, matu, Matu laikraksti, modes tendences, labākais frizieri, jaunumi parādīt frizieri, Taglio Capelli, periodiski frizieri, matu jaunumi, frizieris adrešu saraksti, frizieris žurnāli, Journal frizūras, žurnālu frizūras, žurnālu foto diskontu, darba meklēšana frizieri, matu izcirtņi, Taglio Capelli, frizieru noieta, Tenkas tenkas Magazine, modes tendences Magazine, matu Magazine, grāmatu grāmatas, modes žurnāls, modes žurnāli, frizieri, estētika, Taglio Capelli, skaistums, oficiālā mājas lapa, jaunums à, matu

X

privacy