taglio capelli
Kaip pasirinkti šukuoseną pagal veido formą


Taglio Capelli :

Išgalvotas pakeisti savo šukuosena? Taisyklė, kad geriausias sumažinimas yra pasirinkti jį pirmiausia pagal jūsų veido formą, be galbūt pamiršta pažvelgti į naujausias tendencijas tendencijas kirpyklos plaukams. Prieš turite savo kirpčiukai supjaustyti arba prieš jus drastiškai sumažinti savo plaukus, konsultuotis su savo kirpykla, kurie tikrai padės jums suprasti, jei tai tik jums iškirpti. Jūsų veidas yra apvalus, jo ilgis yra beveik lygus jo pločio ir skruostai yra pilna. Šio tipo veido, kirpyklos rekomenduojame pasirinkti supjaustyti, kad neturėtų paryškina veido apvalumas ir turėtų vietoj pabandyti ištiesti jį šiek tiek. Todėl sunku pasirinkti trumpą supjaustyti, geriau pasikliauti vietoj gabalai, kad tegul ilgi plaukai patenka per pečių. Plaukai gali būti lygūs arba nerami, tačiau jo tūris turi būti tiriamas: suteikti apimtis į plaukų šaknis ir vietoj to tegul plaukai patenka atgal ant pečių, be pernelyg apimtis arba ringlets, geriau, o pasirinkti iškirpti supjaustyti, kad rėmeliai veidą šiek tiek išsišakojusios. Proporcingas veidas, pailgos, bet ne per daug: ovalo formos veidas yra labiausiai įprastas. Šiuo atveju pasirinkimo supjaustyti galimybės yra beveik neribotos: Šis veido tipas skolina pati trumpų gabalų, kad išryškinti proporcijas tobulumo, bet ir ilgai sugeba suteikti ypač šio tipo veido. Vėlgi, tačiau, jūs turite atkreipti dėmesį į apimtis: tai iš tikrųjų pastarasis, kad nustatyti galutinę formą ovalios veido. Jūsų veido kampai yra šiek tiek angilian ir jūsų žandikauliai yra platus ir apibrėžtas. Kirpimas turėtų sušvelninti veidą minkštais kuokštais: nėra trumpų gabalų arba per sklandžiai plaukus. Padovanok judėjimas į plaukus su šviesos bangų ant patarimų, kurie bus rėmo jūsų veido taip maskuotė jūsų žandikauliai. Jūsų veidas yra tikrai ilgas ir jūsų skruostikauliai yra vos ryškus. Paslaptis? Venkite tempimo veidą toliau ir pridėti tūris pusių subalansuoti matavimus. Taip į kirpčiukai, kurie kamufliažas kaktos ir sutrumpinti veidą, absoliučiai ne vietoj gabalai, kad padidinti garsumą ant galvos. Geriau, kad būtų išvengta labai trumpas gabalai: Jūsų idealus sumažinimas yra ilgas su bangų ir tomų ties veido pusių: per vidurį eilutė taip pat padeda kontroliuoti plaukų garsumą ant veido, bet jūs taip pat galite pasirinkti šoninės linijos, kuri pertraukos veidą ir vėl funkcijas dalių matavimus.

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Taglio Capelli, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Taglio Capelli, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli, Kirpyklų žurnalai, naujas kirpyklos, naujausias hairdressernews, estetinis žurnalas, studija, Griffe, tendencija, karalienė, jūs, Taglio Capelli, cabeleireros, princas, plaukų stilius, Toni & Guy, Ah alternatyva, remiksai, LH La horquilla, vidaestetika, tocado, Taglio Capelli, Hombre, tophairstylist, Naujienos pagal beautybazar, Naujienos, IHF, plaukų sapnai, lnenail, stilius, salonas, Taglio Capelli, plaukų, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmetika Rusija, plaukų! s, modernus, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, Cube protingas, kubas 3 mados tik, kubas nuotrauka mados plaukai, plaukai, plaukai, Plaukų laikraščiai, mados tendencijas, geriausias kirpyklos, Naujienos rodo kirpėjai, Taglio Capelli, periodiškai kirpėjai, plaukų Naujienos, kirpykla adresų sąrašus, kirpykla žurnalus, žurnalo šukuosena, žurnalo šukuosena, žurnalas nuotrauka kirpimo, darbo paieškos kirpyklos, plaukų gabalai, Taglio Capelli, kirpyklos, Gossip Gossip žurnalas, mados tendencijos žurnalas, plaukų žurnalas, knygos knygos, mados žurnalas, mados žurnalai, kirpyklos, estetika, Taglio Capelli, grožis, oficiali svetainė, naujovė à, plaukai

X

privacy