taglio-capelli.net
כיצד לבחור את התסרוקת המבוססת על צורת הפנים


Taglio Capelli.net : ? מתחשק לך לשנות את התספורת שלך החוק להיות החתך הטוב ביותר הוא לבחור את זה תחילה על פי הצורה של הפנים שלך, מבלי לשכוח להסתכל על המגמות האחרונות מגמות של ספרות בשיער. לפני שאתה מקבל פוני שלך או לפני שאתה חותך באופן דרסטי את השיער, להתייעץ עם הספר שלך מי בוודאי יעזור לך להבין אם זה רק לחתוך בשבילך. הפנים שלך מעוגל, אורכו כמעט שווה לרוחבו והלחיים שלך מלאות. עבור סוג זה של הפנים, המספרות ממליצים לבחור לחתוך כי לא צריך להדגיש את המעוגלות של הפנים ובמקום זאת לנסות למתוח אותו מעט. לכן קשה לבחור בקיצור קצר, עדיף להסתמך במקום חתכים שנותנים לשיער הארוך ליפול מעל הכתפיים. השיער יכול להיות חלק או קטוע, אבל הנפח שלו חייב ללמוד: לתת נפח את השורש של השיער ובמקום זאת לתת את השיער ליפול על הכתפיים ללא כרכים מוגזמת או הטבעת, עדיף לבחור לחתוך חתך כי מסגרות הפנים מותח מעט. פנים בפרופורציה, מוארך אך לא יותר מדי: הפנים האובליות הן הרגילות ביותר. במקרה זה את האפשרויות של בחירת החתך הם אינסופיים כמעט: סוג זה של הפנים משאיל את עצמו חתכים קצרים כי להדגיש את השלמות של הפרופורציות, אבל גם מצליח זמן לתת במיוחד לסוג זה של הפנים. שוב, עם זאת, אתה צריך לשים לב לכרכים: זה למעשה האחרון שמגדיר את הצורה הסופית של הפנים הסגלגל. הפינות של הפנים שלך הם קצת אנגליאן והלסתות שלך רחבים ומוגדרים. התספורת צריכה לרכך את הפנים בטאפטס רכים: אין חתכים קצרים או שיער חלק מדי. לתת תנועה לשיער שלך עם גלי אור על הטיפים כי יהיה מסגרת הפנים שלך ובכך להסוות את הלסתות שלך. , הפנים שלך ארוכות בהחלט. ועצמות הלחיים שלך בקושי מבוטא ? הסוד הימנע למתוח את הפנים עוד ולהוסיף נפח הצדדים כדי לאזן את המידות. כן לפוני, אשר מסווה את המצח ומקצר את הפנים, בהחלט לא במקום לחתוך את הנפח על הראש. עדיף להימנע מקיצוצים קצרים מאוד: החתך האידיאלי שלך הוא ארוך עם גלים וכרכים בצידי הפנים: השורה באמצע גם עוזר לשלוט על עוצמת השיער על החלק העליון של הפנים, אבל אתה יכול גם לבחור את הקו הצדדי, אשר שוברת את הפנים ותכונות מחדש מחלקים את המידות.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Taglio Capelli.net, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Taglio Capelli.net, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Taglio Capelli.net, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Taglio Capelli.net, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Taglio Capelli.net, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Taglio Capelli.net, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Taglio Capelli.net, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Taglio Capelli.net, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Taglio Capelli.net, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Taglio Capelli.net, חדשנות à, שיער

X

privacy
["00:28:38","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Taglio-capelli.net' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/he.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/he.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/taglio-capelli.net\/he.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]