taglio-capelli.net
Kuidas valida soeng, mis põhineb näo kuju


Taglio Capelli.net : Kas su soeng muutub? Reegel, et on parim lõigata on valida see kõigepealt vastavalt kuju oma nägu, ilma et äkki unustame võtta pilk uusimaid suundumusi juuste juuksurid juuksed. Enne kui teil on oma tukk lõigatud või enne kui te järsult lõigata oma juukseid, nõu oma juuksur, kes kindlasti aitab teil mõista, kui see on lihtsalt lõigatud teile. Teie nägu on ümardatud, selle pikkus on peaaegu võrdne selle laiuse ja põsed on täis. Seda tüüpi nägu, juuksurid soovitada valida lõigatud, mis ei tohiks rõhutama ümarus nägu ja peaks selle asemel, et proovida venitada veidi. Seetõttu on raske valida lühike lõigatud, parem tugineda selle asemel jaotustükid, mis lasevad pikad juuksed langevad üle õlgade. Juuksed võivad olla siledad või hakatud, kuid selle mahtu tuleb uurida: anda maht juuste juur ja selle asemel lasta juuksed langevad tagasi õlgadel ilma liigse mahu või helbe, parem pigem valida lõigatud lõigatud, mis raamid nägu veidi venitamine. Proportsionaalne nägu, pikliku, kuid mitte liiga palju: ovaalne nägu on kõige tavalaim. Sel juhul võimalusi valida lõigatud on peaaegu lõputu: seda tüüpi nägu lühendab ennast lühike jaotustükid, mis toovad esile proportsioonid, kuid ka pika õnnestub anda eriti seda tüüpi nägu. Jällegi, aga, sa pead pöörama tähelepanu mahud: see on tegelikult Viimane, mis määratleb lõpliku kuju ovaalne nägu. Teie näo nurgad on natuke angilane ja teie Lõuad on laiused ja määratletud. Juukselõikus peaks pehmendama nägu pehme kimbud: ei lühike jaotustükid või liiga sile juuksed. Anna liikumine oma juukseid kerge lainete nõuandeid, mis raami oma nägu nii maskeering oma Lõuad. Su nägu on kindlasti pikk ja su põsesluud on vaevu väljendunud. Saladus? Vältige näo edasist venitamist ja mõõtmete lisamist külgedele, et mõõtmised tasakaalustada. Jah tukk, mis maskeering laubale ja lühendada nägu, absoluutselt mitte selle asemel, et kärpida, mis suurendavad helitugevust peas. Parem vältida väga lühike jaotustükid: oma ideaalne lõigatud on pikk lained ja mahud külgedel nägu: rida keskel aitab ka kontrollida helitugevuse juuste ülaosas, kuid saate valida ka külgjoon, mis murrab nägu ja uuesti funktsioone mõõtühikute kaupa.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website

Juuksurid-sõnavara

Taglio Capelli.net, juuksurid, juuste, tervis, Ilusalongid, Juuste mood fotosid, Soengud, esteetika, müük, kiilaspäisus hooldus, Taglio Capelli.net, juuste kukkumist, värvimine, päikesepaneed, balayages, meches, purk, Deja-Vu, Taglio Capelli.net, Juuksuri ajakirjad, uued juuksurid, viimased juuksuriuudised, esteetiline ajakiri, stuudio, Griffe, trend, Queen, You, Taglio Capelli.net, cabeleireros, prints, juuste stiilid, Toni & mees, ah alternatiiv, Remixes, LH La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Taglio Capelli.net, Hombre, tophairstylist, Uudised beautybazar, Uudised, IHF, juuste unistused, lnenail, stiil, salong, Taglio Capelli.net, juuksed, soeng, bqmagazine, bqtrends, kosmeetika Venemaa, juuksed! s, kaasaegne, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli.net, Cube Smart, Cube 3 mood ainult, kuubik foto mood juuksed, juuksed, juuksed, Juuste Ajalehed, mood suundumusi, parimaid juuksurid, Uudised show juuksurid, Taglio Capelli.net, perioodilised juuksurid, juuste Uudised, juuksur aadressiloendid, juuksur töölehed, ajakirja Soengud, ajakirja Soengud, ajakirja foto allahindlusi, töö otsingu juuksurid, juuste jaotustükid, Taglio Capelli.net, juuksurišekid, klatšimooride ajakiri, mood suundumusi ajakiri, juuste ajakiri, raamaturaamatud, Fashion Magazine, Fashion ajakirjad, Juuksurid, esteetika, Taglio Capelli.net, Ilu, ametlik sait, uudsus à, juuste

X

privacy
["00:26:58","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Taglio-capelli.net' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/et.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/et.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/taglio-capelli.net\/et.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]