taglio capelli
Jak zvolit účes podle tvaru obličeje


Taglio Capelli :

Máš chuť změnit účes? Pravidlem je vybrat si ho nejprve podle tvaru vaší tváře, aniž by se snad zapomněl podívat na nejnovější trendy trendů ve vlasech. Než budete mít střih, nebo než vám drasticky ostříhat vlasy, poraďte se se svým kadeřníkem, který vám jistě pomůže pochopit, jestli je to jen řez pro vás. Váš obličej je zaoblený, jeho délka se téměř rovná šířce a tváře jsou plné. Pro tento typ obličeje se kadeřníci doporučují zvolit řez, který by neměl zdůrazřit zaoblení obličeje a měl by se místo toho mírně roztáhnout. Proto je obtížné zvolit krátký řez, lepší spoléhat na řezy, které umožňují, aby dlouhé vlasy spadli přes ramena. Vlasy mohou být hladké nebo trhané, ale jeho objem musí být studován: Dejte svazek do kořene vlasů a místo toho nechte vlasy spadnout na ramena bez nadměrných objemů nebo kroužků, raději si raději zvolte řez, který je na obličeji mírně ho roztahuje. Obličej s proporcemi, protásený, ale ne příliš velký: oválný obličej je nejpravidelnější. V tomto případě jsou možnosti volby řezu téměř nekonečné: Tento typ obličeje se omezuje na krátké řezy, které poukazují na dokonalost proporcí, ale také na dlouhou dobu, která se řídí zejména tímto druhem obličeje. Opět však musíte věnovat pozornost objemům: ve skutečnosti je to ta, která definuje konečný tvar oválné tváře. Rohy vaší tváře jsou trochu angiliky a čelisti jsou široké a definované. Účes by měl změkčit jemný chomáč vlasů: žádné krátké řezy nebo příliš hladké vlasy. Při pohybu vlasů se můžete pohybovat po špičkových vlnách, které vám rozčejí obličej tak, že vaše čelisti budou zamaskovat. Vaše tvář je určitě dlouhá a vaše lícní kosti jsou stěží vyslovovány. Tajemství? Vyvarujte se roztažení obličeje a přidání hlasitosti k vyvážení rozměrů. Ano pro rány, které maskují čelo a zkrátí obličej, absolutně ne na řezy, které zvyšují hlasitost na hlavě. Lepší je vyhnout se velmi krátkým řezům: ideální řez je dlouhý s vlnami a objemem na bocích: řada ve středu také pomáhá ovládat hlasitost vlasů v horní části obličeje, ale můžete také zvolit boční čáru, která přeruší obličej a znovu se vyznačuje porce měření.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Taglio Capelli, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Taglio Capelli, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Taglio Capelli, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, Taglio Capelli, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, Taglio Capelli, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, Taglio Capelli, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, Taglio Capelli, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, Taglio Capelli, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, Taglio Capelli, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, Taglio Capelli, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy