lv

Taglio Capelli
Come scegliere il taglio dei capelli in base alla forma del viso

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Taglio Capelli


Taglio Capelli : Vēlaties mainīt savu frizūru? Noteikums par labāko gabalu, kam jūs to izvēlēsieties pirmo reizi pēc jūsu sejas formai, bez varbūt aizmirst, iepazīties ar jaunākajām tendencēm matu salons matu tendences. Pirms jūs samazināt sprādzieni vai krasi pirms matu griešana, konsultēties ar jūsu frizieris, kurš jums palīdzēs izdomāt, ja tas tiešām ir sagriezti jums. Tava seja ir apaļa, tās garums ir gandrīz vienāda ar tā platumu un jūsu vaigiem ir pilnas. Šāda veida sejas, matu stilisti ieteikt izvēlēties griezumu, kas nav galvenā uzmanība jāvelta sejas apaļums un patiešām vajadzētu mēģināt stiept to nedaudz. Grūti izvēlēties īsu griezumu, labāk, nevis paļaujoties uz izcirtņiem šo atvaļinājumu gariem matiem pārkrist pāri pleciem. Mati var gludu vai raupju, bet tās apjoms ir ļoti jāizlasa: dot apjoma matu saknes matu kritums uz pleciem, un ļaujiet tai vietā bez pārmērīga skaļuma vai cirtas, tiešām labāk izvēlieties Izgriezt šo rāmi aizsoļoja pa seju nedaudz stiepjas tā. Seju, proporciju, iegarenas, bet ne pārāk: ovāla seja ir vienkāršāko. Šajā gadījumā griezuma izvēlē ir gandrīz bezgalīgs: sejas formu pakļauj sevi īstermiņa izcirtņi, kas iezīmētu ideāls proporcijas, bet arī ilgi var ziedot īpaši šāda veida sejas. Pat šajā gadījumā, tomēr jāraugās, lai apjomi: tie ir tikai pēdējais noteikt galīgo redakciju ovāla seja. Stūros ir jūsu sejas ir mazliet straujš un taviem žokļiem ir liela un noteikta. Frizūra vajadzētu mīkstināt saskaroties ar mīkstu spalvu šķipsnas: nav īstermiņa izcirtņi vai pārāk taisni mati. Matus ar viļņiem un lasīt par padomi, kas būs rāmis jūsu sejas, nomaskēšu savu žokļu kustības datumus. Tava seja ir noteikti ilgi un vienkārši tiek izrunātas vaigu kauli. Noslēpums? Izvairītos no tālāk pagarināt sejas un pieliet malām līdzsvarot pasākumus. Jā, bārkstis, kas camouflages sejas un saīsināt šo seju, absolūti nav sagriezti, kas palielinātu skaļumu uz galvas. Iespējamo, lai izvairītos no īstermiņa izcirtņi: ideāla griezuma ir garš un ar viļņiem un apjomi sejas pusēs: rindā centrā arī palīdz uzturēt matu apjomu sejas augšdaļā, bet jūs varat arī izvēlēties sānu līnija, saplīst manas sejas un sarunu apjoma mērījumiem.

Encyclopaedic hair website

Taglio Capelli capelli Taglio Capelli acconciature Taglio Capelli estetica Taglio Capelli moda-capelli Taglio Capelli salute Taglio Capelli parrucchieri

Taglio Capelli - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Taglio Capelli, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Taglio Capelli, riviste per parrucchieri, novità parrucchieri, ultime notizie parrucchieri, rivista Estetica, studio, griffe, tendenza, queen, you, cabeleireros.
Taglio Capelli, prince, hair styles, toni&guy, ah alternative, remixes, lh la horquilla, vidaestetica, tocado, hombre, tophairstylist.
Taglio Capelli, news by beautybazar, news, ihf, hair dreams, lnenail, styling, salon, hair, hairworld, bqmagazine.
Taglio Capelli, bqtrends, cosmetics russia, hair!s, modern, intercoiffure, beautybazar, cube, cube smart, cube 3 solo moda, cubo foto moda capelli.
Taglio Capelli, novità capelli, giornali capelli, tendenze moda, i migliori parrucchieri, notizie show parrucchieri, periodici acconciatori, notizie capelli, elenchi indirizzi parrucchieri, giornali parrucchieri, giornale acconciature.
Taglio Capelli, riviste pettinature, rivista foto tagli capelli, cerca lavoro parrucchieri, fotografie capelli, punti vendita parrucchieri, rivista gossip parrucchieri, giornale tendenze moda, rivista moda capelli, book libri, periodico moda.
Taglio Capelli, magazine tagli moda, parrucchieri, estetica, bellezza, sito ufficiale, novità, capelli, made in italy

Gossip & News

19 Dec 18
 

Collection: Frame of Mind
Ph: Bo Egestroem
Make-up: Anne Staunsager
Stylist: Mai Svanhvit

hair-collections

19 Dec 18

Rafael Bueno

 

XVIII collection shows four proposals in which different forms and textures are worked on the hair, joining the weaving and braiding techniques. Styles and accessories are ostentatious, showing the luxury as a relevant aspect of the collection. As for the colour, natural tones are combined, working on white, copper and black that highlight certain details of the weaving and braiding techniques used. XVIII is inspired by the union of combining the fusion of styles, both weaving and braiding techniques, the contrast of textures and the movement of hair, a collection featuring a woman in which strength and power are united.

Collection: XVIII
Hair Assistant: Moyses Utrera
Ph: Alberto Zaldivar
Make-up: Lulu Perez
Stylist: Desire Espinosa and Xisxo Morales
Models: Elva and Baira

hair-collections

18 Dec 18

i 20 MIGLIORI PRODOTTI
professionali per capelli

GUIDA ALL ACQUISTO

BEAUTY Bazar

18 Dec 18
 

This collection gives a nod to the style of lighting used in his classic old school black & white images by renowned Sixties photographer David Bailey, but, with a contemporary feel. The hair is an amalgamation traditional skin fade, graphic cuts and soft texturising but enhanced with various styling products for a strong finished look.

Collection: Bailey
Ph: Desmond Murray
Make-up: Jo Sugar

hair-collections

18 Dec 18

Ivan Rodriguez

 

Collection: Weavers of Ideas
Ph: Jell Loya
Make-up: Thessa Peralta

hair-collectionsEnter in Taglio Capelli